سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ / الثلاثاء ٣ شوّال ١٤٤١ / May 26

ماجرای شانه خالی کردن یک مرجع از حل مشکل و سپردن کار به امام زمان(عج)
قدس آنلاین: روز آخر ماه است، به نانوایان و داروخانه‌ها بدهکاریم، اول ماه هم باید شهریه بدهیم، پول کافی هم در اختیار نداریم! آیت‌الله شاهرودی توجهی به این گفتار نمی‌کنند و می‌فرمایند: به من ربطی ندارد!
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۹:۴۵
ابعاد مختلف یک فرد منتظر !
ایجاد روحیه، امر مهمی است که در دوره ی انتظار باید حاصل شود، آدمی که اندازه ی خودش را شناخته، دیگر به خاطر کمترها توفان نمی گیرد و از جا نمی کند. باید به این مرحله برسیم که ارزش وجودی خودمان از چیزهایی که برای ما اهمیت دارند، بالاتر است. پس همت هایمان بالاتر می رود تا آن جا که حرکت می کنیم و در این حرکت با مسایلی رو به رو می شویم که برایش از قبل، آماده شده بودیم.
۱۳۹۵/۶/۵ - ۰۹:۵۰
ظاهر امام عصر(عج) هنگام ظهور
قدس آنلاین: یکی از مسائلی که در حوزه مهدویت ذهن علاقمندان را دغدغه مند می کند مسئله ویژگی های امام مهدی(عج) هنگام ظهور است تا به وسیله آنها، امام(عج) شناخته شود.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۹:۰۰
قاطعیت در دولت مهدوی
قدس آنلاین: امام رضا علیه السّلام فرمودند: «خداوند به دست مهدی(عج)زمین را از لوث کافران و منکران پاک می‌سازد.زمین زیر پای او پیچیده می‌شود و هر کار سخت و دشواری برای او آسان می‌گردد.»
۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۲۰:۱۰
آماده باش یاران امام زمان(عج)
کتاب آماده باش یاران امام زمان علیه السلام، حاصل بازنویسی مجالس سخنرانی حسین و شامل مندرجاتی همچون وظایف شیعیان در زمان غیبت منتشر شده است.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۲۲:۴۵
به مناسبت سالروز اولین اقامه نماز جمعه نظام جمهوری اسلامی ایران؛
نماز جمعه، رزمایش منتظران مهدی موعود (عج)
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم با بیان اینکه هر هفته یک رزمایش عمومی با حضور مومنان و منتظران در آمادگاه برگزار می‌شود، گفت: با وجود تمام تلاش‌هایی که تا کنون صورت گرفته است، هنوز فرهنگ نماز جمعه بین ما بسط پیدا نکرده است.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۲۱:۰۵
آیا برای «منتظر»، عصر غیبت با عصر حضور تفاوت دارد
هیچ تفاوتی از نظر پاداش و اجر معنوی در دو زمان برای عارف حق‌شناس وجود ندارد، بر اساس بعضی روایات عمل عارف به امام زمان که همان منتظر واقعی است از بعضی جهات بر اعمال کسانی که زمان حضور را درک می‌کنند، برتری دارد.
۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۵:۰۸
عباسانِ زینب، مدافع حرم شده اند
از همیشه چشم به راه تریم! حجت بن الحسن
قدس آنلاین / رقیه توسلی : آقاجان! در رجبی که گذشت و شعبانی که از راه رسید جز ظهورتان و جز صحت عشق از پروردگار نخواسته ایم. خواسته ایم حالا که عباسان زینب، مدافع حرم شده اند و در برابر هجوم کفر، قد علم کرده اند، پیشوا بیاید...
۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۲:۴۸
این انتظار برای فرج ظالمانه است!
قدس آنلاین: کارکرد منتظر از دید شیعه کارایی منتظر برای مثمر ثمر بودن در مسیر جامعه جهانی اسلامی است لذا منتظر باید اصول این کار که همان عدالت و قرار دادن هر کاری و چیزی در جای خودش است را به خوبی در وجود خو نهادینه کرده باشد.
۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۸:۰۰
راز ازدیاد بلا در غیبت حضرت بقیه الله (عج)
قدس آنلاین: در زمان غیبت، بلایا زیاد می شود تا مردم بفهمند که باید مدل امام و امّتی به وجود آید. همه شیعیان باید مثل شیخ زکزاکی شوند. چرا او توانست در عرض ۱۱ سال، حدود ۲۰ میلیون را شیعه کند با این که خودش هم در ابتدا از اهل جماعت بود؟!
۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۲۱:۰۱