سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ / الثلاثاء ٣ شوّال ١٤٤١ / May 26

ماجرای گریستن جوادلائمه(ع) بر احوال حضرت صاحب الزمان(عج)
قدس آنلاین: چنین آمده است که امام (ع) فرمودند: «امام پس از من فرزندم علی (هادی (ع)) است، دستور او دستور من و اطاعت او اطاعت از من است و امام پس از او فرزندش حسن که دستور و سخن او دستور و سخن پدرش است.»
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۰۶:۰۰
ماجرای شانه خالی کردن یک مرجع از حل مشکل و سپردن کار به امام زمان(عج)
قدس آنلاین: روز آخر ماه است، به نانوایان و داروخانه‌ها بدهکاریم، اول ماه هم باید شهریه بدهیم، پول کافی هم در اختیار نداریم! آیت‌الله شاهرودی توجهی به این گفتار نمی‌کنند و می‌فرمایند: به من ربطی ندارد!
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۹:۴۵
ظاهر امام عصر(عج) هنگام ظهور
قدس آنلاین: یکی از مسائلی که در حوزه مهدویت ذهن علاقمندان را دغدغه مند می کند مسئله ویژگی های امام مهدی(عج) هنگام ظهور است تا به وسیله آنها، امام(عج) شناخته شود.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۹:۰۰
حسرت بزرگ مرحوم شیخ نخودکی
قدس آنلاین: ایشان هر چه از اذکار و اوراد و ختومات و همچنین نمازها و آیات قرآنی را که در مدت عمر خود از کودکی انجام داده بودند، یادداشت کرده و به خاطر متضمن بودن آن نوشته بر اسرار و نکات مهم، صلاح نمی دانستند که آن را در اختیار همگان قرار دهند و به این جهت آن را مخفی نگاه داشته و پنهان می نمودند.
۱۳۹۵/۵/۲۸ - ۱۲:۳۰
تعبیرهای عامیانه از قیام با شمشیر امام عصر(عج)
قدس آنلاین: در یک نگاه غیرعامیانه، آنچه مهم است علت به کار گرفته شدن شمشیر در قیام و حکومت حضرت(عج) است که بسیار روشن است، وقتی اتمام حجت برای ظالمان و همه مردم صورت گرفته باشد، دیگر چه نیازی به مماشات است؟
۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۹:۰۰
رفاقت با امام زمان(عج)
مهمترین چیزی که در هر نداری و کمبودی ، آدم به آن احتیاج دارد ، همدم و رفیق هست. احادیث بهترین رفیق را همه ائمه اثنی عشر علیهم السلام دانسته اند ، اما مسلم است که برای دوران ما بهترین رفیق همان امام عصر و حجت خدا بر روی زمین است
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۲۰:۴۵
عدالت اقتصادی سوغات ظهور امام مهدی(عج)
قدس آنلاین: مهم ترین اقدامات حضرت(ع)، مباح اعلام کردن بهره وری شایسته و عادلانه و سازنده از مواهب و نعمت هایی که خداوند برای انسان پدید آورده است.
۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۰۶:۳۰
 بهره وری شایسته و عادلانه از امکانات سوغات اقتصادی ظهور است
قدس آنلاین: طبق روایات عمران و آبادانی و حل مشکلات اقتصادی در رأس برنامه های حضرت مهدی علیه السلام قرار دارد و مهم ترین اقدامات حضرت(عج)، مباح اعلام کردن بهره وری شایسته و عادلانه و سازنده از مواهب و نعمت هایی که خداوند برای انسان پدیدآورده است.
۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۹:۱۰
دست اندازهایی که ولنگاری فرهنگی سر راه مهدویت ایجاد می کند
قدس آنلاین: الگویی که در قرآن به صراحت برای ما معرفی شده، شخص نبی مکرم اسلام صلی الله علیه وآله و ائمه علیهم السلام هستند، اما وقتی اعتقادات تحت تاثیر قرار گرفت الگوها نیز تغییر می کند.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۲:۳۰
توطئه های کارتونی علیه منجی
قدس آنلاین: منجی هایی که در این نوع انیمیشن ها مطرح می شود این مفهوم را به مخاطب القا می کنند که این افراد (منجی ها) مانند خود شما هستند حتی بسیار تنبل تر و بدتر؛ مانند انیمیشن «پاندای کونگ فوکار» که در آن، پاندا یک منجی نجاتبخش است.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۳:۰۰